OTWARTE

PON.-PT.: 8:00 - 20:00 SOBOTA: 9.00 - 13.00

TELEFON

stac.17 853-40-33 kom.602-383-911

REJESTRACJA

Zarezerwuj termin on-line

Ważny komunikat !

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną podjęliśmy decyzję o tymczasowym zamknięciu naszego gabinetu. Z uwagi na brak odpowiednich danych trudno jest precyzyjnie podać datę wznowienia planowych przyjęć pacjentów dlatego zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na Facebooku, na których będziemy informować o naszych decyzjach i zmianach.

Równocześnie mając na względzie dobro naszych pacjentów nie pozostawiamy bez pomocy najbardziej potrzebujących ( bólowych ) pacjentów. W tym celu uruchamiamy w naszym gabinecie ostry dyżur.

♦ W celu umówienia wizyty w przypadkach pilnych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 pod numerami: 602383911 oraz 178534033 oraz mailowo na dentar2@op.pl

♦ Lekarze DentAR  będą przyjeżdżać specjalnie ma umówione wizyty aby rozwiązać naglące potrzeby Państwa . Apelujemy aby zgłaszać się jedynie w przypadkach szczególnie pilnych mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin.

♦ Przed wizytą wskazane jest pobranie formularza ankiety zdrowotnej (tutaj), którą przyniesiecie ze sobą Państwo na wizytę. Prosimy dodatkowo o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości z numerem PESEL.Procedury przyjęcia naszych pacjentów będą miały charakter wyjątkowy i będą wymagały od państwa i naszych lekarzy dodatkowych zabezpieczeń przed i w trakcie wizyty.  Zastosowanie odpowiednich procedur i środków prewencji wiąże się z wygenerowaniem dla nas dodatkowych kosztów a co za tym idzie z wyższymi cenami usług dla Państwa ( dokładną informację otrzymacie Państwo od osoby rejestrującej).

♦ Ze względu na bezpieczeństwo jedyną formą płatności jest płatność kartą .

Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się w zdrowiu przetrwać ten trudny czas. Prosimy o zrozumienie i apelujemy o możliwie maksymalną izolację, aby powstrzymać rozprzestrzeniającą się epidemię.

Zespół DentAR