OTWARTE

PON.-PT.: 8:00 - 20:00 SOBOTA: 9.00 - 13.00

TELEFON

stac.17 853-40-33 kom.602-383-911

REJESTRACJA

Zarezerwuj termin on-line

Lekarze stomatolodzy

lek. dent. Radosław Maksymowicz

lekarz stomatolog, implantolog

lek. dent. Radosław Maksymowicz w 1993 roku ukończył Akademię Medyczną w Łodzi – Oddział Stomatologiczny. W 1998 roku uzyskał pierwszy stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej.
W 2001 roku ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
z Zarządzania w Służbie Zdrowia.

Od 1993 do 2000 roku pracował w SP ZOZ nr 2 w Rzeszowie, natomiast od 1995 roku rozpoczął działalność jako współwłaściciel w NZOZ DentAR s.c. Jest związany z samorządem lekarskim. Od 4 kadencji jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Rzeszowie, w tym czasie sprawował funkcję m.in. Wiceprezesa Okręgowej Izby Lekarskiej w Rzeszowie, aktualnie jest Przewodniczącym Komisji Stomatologicznej Okręgowej Rady Lekarskiej w Rzeszowie.

Prowadzi kursy z zakresu implantologii, jest współautorem artykułów naukowych z dziedziny stomatologicznej. Jest inicjatorem, organizatorem i prowadzącym Podkarpackich Konferencji Naukowo-Szkoleniowych oraz innych form szkolenia dla lekarzy dentystów, w których zgromadził około 2500 lekarzy stomatologów. Uczestnik wielu międzynarodowych i krajowych kursów
i konferencji w kraju i za granicą.

Przynależność do organizacji naukowych:

  • PSI „Polish Society of th Implantology” od 2008 roku
  • DGOI „German Association of Oral Implantology” – od 2008 roku
  • ICOI „International Congress of Oral Implantology” – od 2008 roku
  • Fellowship PSI, ICOI, DGOI – od 2011 roku

W trakcie Międzynarodowego Kongresu PSI/ICOI/DGOI oraz I Kongresu ICOI Europe, który odbył się w Krakowie w dniach od 8 – 10 czerwca 2017r. lekarz dentysta Radosław Maksymowicz uzyskał Certyfikat Diplomate of the Implantology potwierdzający najwyższe umiejętności w dziedzinie implantologii  ( implantolog PSI, ICOI oraz ekspert ds implantologii stomatologicznej DGOI). Doktor uzyskał tytuł trzech towarzystw PSI/ICOI/DGOI jako pierwsza osoba w Województwie Podkarpackim.

lek. dent. Agata Maksymowicz

lekarz stomatolog

W 1993 roku ukończyła studia na Akademii Medycznej w Łodzi na wydziale stomatologii. W 1998 roku zdała z wynikiem bardzo dobrym egzamin specjalizacyjny pierwszego stopnia ze stomatologii ogólnej. Po ukończeniu dwustopniowego kursu ortodontycznego dla lekarzy ogólnie praktykujących rozpoczęła intensywne szkolenia z zakresu ortodoncji. Od 2004 roku jest członkiem IAO (International Association for Orthodontics).
Systematycznie uczestniczy w krajowych i zagranicznych konferencjach oraz kursach poszerzając wiedzę głownie z zakresu ortodoncji i ortopedii szczękowej.

W życiu prywatnym jest Mamą dwóch córek. Wolny czas lubi spędzać podróżując. Jest wierną fanką siatkówki i sportów zimowych. Interesuje się również muzyką, jazdą na nartach i tańcem.

lek. dent. Maksymilian Błotnicki

lekarz stomatolog

lek. stom. Maksymilian Błotnicki jest absolwentem Dental Medicine Pavol Jozef Safarik University w Koszycach.
W DentAR rozwija się w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Doktor przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych.

lek. dent. Kacper Gałan

lekarz stomatolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Były Wiceprezes Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii.

W pracy klinicznej zajmuje się ortodoncją i stomatologią odtwórczą.

W leczeniu wykorzystuje aparaty stale klasyczne, estetyczne i samoligaturujące, aparaty ruchome, alignery oraz miniimplanty ortodontyczne.

Uczestnik i organizator licznych kursów i konferencji stomatologicznych.

Prywatnie miłośnik sportu i kawy, w wolnym czasie – perkusista amator.

lek. dent. Łukasz Pelc

Absolwent Lubelskiej Akademii Medycznej na kierunku lekarsko – dentystycznym.

Ukończył studia podyplomowe z zakresu Protetyki stomatologicznej- Curriculum Protetyki DenCo.

Bierze udział w wielu konferencjach oraz szkoleniach praktycznych oraz stażach, aby systematycznie podnosić swoje kwalifikacje.

W swojej praktyce zajmuje się przede wszystkim leczeniem protetycznym i stomatologią estetyczną wykonując licówki zarówno ceramiczne jak i kompozytowe ( bonding ). Oprócz tego wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i endododoncji.

lek. dent. Łukasz Pelc w 2002 roku ukończył Akademie Medyczną w Lublinie na kierunku lekarsko-dentystycznym. Zajmuje się głównie leczeniem protetycznym oraz stomatologią estetyczną.

lek. dent. Mateusz Juza

lekarz stomatolog

lek. dent. Mateusz Juza w 2002 roku ukończył Akademie Medyczną w Lublinie na kierunku lekarsko-dentystycznym. W Gabinecie Stomatologicznym DentAR s.c. zajmuję się endodoncją, stomatologią zachowawczą oraz protetyką. Interesuję się sportem oraz muzyką.

lek. dent. Katarzyna Korfanty

lekarz stomatolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym w 2012r. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej endodoncji periodontologii oraz profilaktyki. Pracuje zarówno z dorosłymi jak również z najmłodszymi pacjentami. W swojej pracy stara się sukcesywnie podnosić kwalifikacje i umiejętności na kursach i szkoleniach.

lek. dent. Anna Żółta – Matuła

lekarz stomatolog

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2010r. na kierunku lekarsko-dentystycznym. Zajmuje się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i profilaktyki. Wykonuje także drobne zabiegi chirurgiczne. W pracy zawodowej swoje zainteresowania skierowała na protetykę. Uczestniczy w licznych szkoleniach, sympozjach i kursach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Ściśle współpracuje ze specjalistami, którzy uzupełniają tor leczniczy zawsze wtedy, gdy jest to wskazane.

lek. dent. Katarzyna Gawłowska

lekarz stomatolog

Jest Absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej o kierunku lekarsko-dentystycznym.

Odbyła praktyki zagraniczne w National Taiwan Uniwersity in Taipei. Czynnie bierze udział w wielu projektach i akcjach stomatologicznych.

Jest członkiem PTSS, Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego, a także uczestnikiem sekcji chirurgicznoimplantologicznej.

lek. dent. Miłosz Ambicki

lekarz stomatolog, chirurg

lek. dent. Miłosz Ambicki ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku na kierunku lekarsko-dentystycznym.  Od ukończenia studiów do dnia dzisiejszego zdobywa cenne doświadczenie zawodowe. W Gabinecie Stomatologicznym DentAR s.c. zajmuję się chirurgią.

lek. dent. Joanna Chomicz

lekarz stomatolog

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na kierunku lekarsko-dentystycznym.
Jej zainteresowania zawodowe skierowane są na stomatologię zachowawczą, dziecięcą i endodoncję. Swoją pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem, ciągle dążąc do perfekcji. Stawia na ciągły rozwój poprzez udział w kursach i konferencjach stomatologicznych.

lek. dent. Wiktor Gosztyła

lekarz stomatolog

Absolwent Iwano-Frankowskiego Uniwersytetu Medycznego, nostryfikant Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz protetyką.

lek. dent. Mateusz Telega

lekarz stomatolog

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W gabinecie zajmuję się głownie stomatologią zachowawczą oraz ortodoncją. Stale podnosi swoje kwalifikację uczestnicząc w kursach i szkoleniach. W swojej pracy stawia przede wszystkim na jakość usług oraz komfort i zadowolenie pacjenta.