OTWARTE

PON.-PT.: 8:00 - 20:00 SOBOTA: 9.00 - 13.00

TELEFON

stac.17 853-40-33 kom.602-383-911

REJESTRACJA

Zarezerwuj termin on-line

lek. dent. Radosław Maksymowicz

lek. dent. Radosław Maksymowicz
lekarz stomatolog, implantolog

lek. dent. Radosław Maksymowicz w 1993 roku ukończył Akademię Medyczną w Łodzi – Oddział Stomatologiczny. W 1998 roku uzyskał pierwszy stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej.
W 2001 roku ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
z Zarządzania w Służbie Zdrowia.

Od 1993 do 2000 roku pracował w SP ZOZ nr 2 w Rzeszowie, natomiast od 1995 roku rozpoczął działalność jako współwłaściciel w NZOZ DentAR s.c. Jest związany z samorządem lekarskim. Od 4 kadencji jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Rzeszowie, w tym czasie sprawował funkcję m.in. Wiceprezesa Okręgowej Izby Lekarskiej w Rzeszowie, aktualnie jest Przewodniczącym Komisji Stomatologicznej Okręgowej Rady Lekarskiej w Rzeszowie.

Prowadzi kursy z zakresu implantologii, jest współautorem artykułów naukowych z dziedziny stomatologicznej. Jest inicjatorem, organizatorem i prowadzącym Podkarpackich Konferencji Naukowo-Szkoleniowych oraz innych form szkolenia dla lekarzy dentystów, w których zgromadził około 2500 lekarzy stomatologów. Uczestnik wielu międzynarodowych i krajowych kursów
i konferencji w kraju i za granicą.

Przynależność do organizacji naukowych:

  • PSI „Polish Society of th Implantology” od 2008 roku
  • DGOI „German Association of Oral Implantology” – od 2008 roku
  • ICOI „International Congress of Oral Implantology” – od 2008 roku
  • Fellowship PSI, ICOI, DGOI – od 2011 roku

W trakcie Międzynarodowego Kongresu PSI/ICOI/DGOI oraz I Kongresu ICOI Europe, który odbył się w Krakowie w dniach od 8 – 10 czerwca 2017r. lekarz dentysta Radosław Maksymowicz uzyskał Certyfikat Diplomate of the Implantology potwierdzający najwyższe umiejętności w dziedzinie implantologii  ( implantolog PSI, ICOI oraz ekspert ds implantologii stomatologicznej DGOI). Doktor uzyskał tytuł trzech towarzystw PSI/ICOI/DGOI jako pierwsza osoba w Województwie Podkarpackim.