OTWARTE

PON.-PT.: 8:00 - 20:00 SOBOTA: 9.00 - 13.00

TELEFON

stac.17 853-40-33 kom.602-383-911

REJESTRACJA

Zarezerwuj termin on-line

Higienistki i asystentki stomatologiczne

Izabela Bułaś

Absolwentka Niepublicznej Szkoły Biznesu w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna oraz higienistka stomatologiczna. W gabinecie pracuje jako czynna asysta współpracując z lekarzami głównie z zakresu ortodoncji. Dodatkowo samodzielnie wykonuje zabiegi profilaktyczne higieny jamy ustnej oraz wybielanie zębów. Prywatnie mama Mikołaja.

Sylwia Kozicka

Z wykształcenia magister marketingu jednak swoją pasję odnalazła w stomatologii. Po wielu latach spędzonych za granicą ukończyła dodatkowy kierunek Asystentka stomatologiczna w policealnej szkole Eureka. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Asystowanie pod mikroskopem nie jest jej obce i najczęściej można ją spotkać podczas pracy z naszymi endodontami.

Kocha kontakt z ludźmi dlatego praca ta daje jej wiele satysfakcji. Z empatią i uśmiechem otacza opieką nawet tych najbardziej zestresowanych pacjentów. Prywatnie kocha kwiaty, książki i muzykę, a w wolnej chwili wyplata makramy.

Gabriela Serafin

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, absolwentka rzeszowskiej szkoły medycznej TEB Edukacja. Ukończyła także studia na kierunku Inżynieria Medyczna. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. W Gabinecie najczęściej można spotkać ją  podczas pracy z ortodontą i chirurgiem. Dba o piękne uśmiechy Naszych pacjentów wykonując zabiegi higienizacyjne. W swojej pracy ceni sobie dokładność oraz komfort i zadowolenie pacjenta.

Paulina Pac

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem w zakresie higieny oraz pracy z lekarzem.
Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach dotyczących higieny jamy ustnej i profilaktyki stomatologicznej oraz problemów periodontologicznych.

Z zaangażowaniem oraz pasją wykonuje swój zawód, precyzja i wysoka jakość to jej cechy charakterystyczne.

Pełna życzliwości i optymizmu potrafi nawiązać pozytywną relację z Pacjentem i sprawić by lęk zabiegowy został przełamany.

W wolnym czasie czerpie radość z pracy w ogrodzie tworząc rabaty kwietne.

Gabriela Pękosz

Asystentka stomatologiczna.

Patrycja Wnęk

Uczennica Niepublicznej Szkoły Biznesu. Przyszła higienistka stomatologiczna, która już zdobywa doświadczenie w Naszym gabinecie. Najczęściej można ją spotkać przy zbiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz implantologii. Zawsze miła, pomocna, uśmiechnięta. W pracy ceni sobie dokładność, sumienność oraz miłą atmosferę.

W przyszłości pragnie dbać o piękne i zdrowe uśmiechy pacjentów podczas zabiegów higienizacyjnych.

Joanna Strug

Ukończyła policealną szkołę TEB Edukacja na kierunku higienistka stomatologiczna. Na co dzień asystuje podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej i ortodoncji. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Dodatkowo swoją wiedzą dzieli się z przyszłymi higienistkami w medycznej szkole policealnej.

Anita Mendak

Ukończyła Medyczną szkołę policealną na kierunku asystentka stomatologiczna oraz policealną szkołę TEB Edukacja na kierunku higienistka stomatologiczna. Z gabinetem Dentar związana jest od 2006r. Czynnie asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz ortodoncji. jako higienistka zajmuje się zabiegami z zakresu profilaktyki oraz edukacji stale podnosząc swoje kwalifikacje. W pracy ceni zgrany zespół i możliwość rozwoju osobistego.
Barbara-Tomaszewska-higienistka-stomatologiczna

Barbara Tomaszewska

Higienistka stomatologiczna